Главная  /   /   / Деревянно-алюминиевые окна

Продукты

Использование дерево-алюминиевых окон позволяет создать теплую атмосферу внутри помещения, гарантируя при этом, что алюминиевая наружная часть обеспечит оптимальную защиту окон от воздействия погодных факторов, то есть большую долговечность.
Благодаря прочности и простоте ухода, это наилучший выбор с точки зрения экономии. Долговечность таких окон и простота ухода за ними позволяют минимизировать эксплуатационные расходы.
Алюминиевая поверхность не требует покраски. Выбирая окна, изготовленные из дерева и алюминия, клиент получает практически вечное изделие, ведь алюминий защищает дерево, как кора.

Mēs izmantojam sīkfailus, lai individualizētu Jūsu pārlūkprogrammu pārlūkošanas pieredzi un jums rādāmo saturu, kā arī sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši Jums. Veikals izmanto tikai nepieciešamos (mājaslapas darbību nodrošinošos vai tās lietošanu atvieglinošos) sīkfailus, tādus kā filtrēšanas iestatījumu vai pievienošanās atgādinājuma, kā arī analītiskos sīkfailus. Mēs neizmantosim un nekādām trešajām pusēm neļausim izmantot statistiskās analīzes datus, lai izsekotu vai vāktu jebkādu informāciju, kas ļauj noteikt šīs mājaslapas apmeklētāju identitāti. Uzklikšķinot “piekrītu” vai turpinot pārlūkošanu mājaslapā, Jūs piekrītat sīkfailu uzstādīšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atcelt jebkurā brīdī, nomainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus.