Главная  /   / Деревянные оконные системы

Продукты

Это оптимальный выбор для тех, кто больше всего ценит благородство и натуральность материала. Мы изготавливаем окна из старательно отобранного сырья – сосны, красного дерева (шореи) или дуба многослойной переклейки. Дерево проходит технологическую обработку в соответствии со строгими европейскими стандартами, что гарантирует получение продукции наивысшего качества.
Широкая палитра цветов и свобода в дизайне в сочетании с современной производственной технологией позволяют обеспечить соответствие эксплуатационных параметров и окончательного вида окна требованиям наших Клиентов.
Mēs izmantojam sīkfailus, lai individualizētu Jūsu pārlūkprogrammu pārlūkošanas pieredzi un jums rādāmo saturu, kā arī sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši Jums. Veikals izmanto tikai nepieciešamos (mājaslapas darbību nodrošinošos vai tās lietošanu atvieglinošos) sīkfailus, tādus kā filtrēšanas iestatījumu vai pievienošanās atgādinājuma, kā arī analītiskos sīkfailus. Mēs neizmantosim un nekādām trešajām pusēm neļausim izmantot statistiskās analīzes datus, lai izsekotu vai vāktu jebkādu informāciju, kas ļauj noteikt šīs mājaslapas apmeklētāju identitāti. Uzklikšķinot “piekrītu” vai turpinot pārlūkošanu mājaslapā, Jūs piekrītat sīkfailu uzstādīšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atcelt jebkurā brīdī, nomainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus.