Алюминиевые конструкции
Стеклянные конструкции
ПВХ оконные системы
Деревянные оконные системы

О компании

Компания Aldens работает с 2001 года и, в течение всего этого времени завоевало доверие клиентов, благодаря качественной продукции и сервису на рынке Латвии, Европы и России.

Главная специализация компании Aldens – производство алюминиевых конструкций (алюминиевые окна, алюминиевые двери, конструкции для зимних садов, офисные перегородки). Мы постоянно изучаем материалы, из которых изготавливаем алюминиевые конструкции, а поставщиками материалов являются ведущие компании Европы.

Компания Aldens также предлагает различные ПВХ конструкции (ПВХ окна, ПВХ двери, офисные ПВХ перегородки), деревянные конструкции (деревянные окна, деревянные двери), стеклянные конструкции, гаражные ворота, козырьки. По желанию клиента есть возможность использовать в конструкциях витражи, оконные системы вентиляций.

Дом – это самое важное место в жизни любого человека, поэтому мы прикладываем все усилия к тому, чтобы качество наших изделий удовлетворяло самый требовательный вкус!

Читать подробнее

Наши ценности

Aldens Holding SIA ir noslēdzis 07.11.2016. līgumu Nr.SKV-L-2016/908 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

Наши партнеры

Мы работаем только с самыми серьезными партнерами в области оконного производства:

Читать подробнее

Отзывы клиентов

Visā mūsu uzņēmumu sadarbības laikā , ,ALDENS HOLDING", SIA raksturojams kā viens no stabilākajiem partneriem Latvijā, izpildīto darbu garantijas periodos nav saņemta neviena pretenzija par viņu veikto darbu Šo atzinumu „ALDENS HOLDING", SIA ir tiesīgs iesniegt kā pretendents, bez īpaša pilnvarojuma, jebkurā iepirkumā ( tenderī) gan Latvijā, gan jebkurā pasaules valstī.

SIA „WIKO būve"

Uzņēmums savā darbībā izmantoja jaunākās montāžas tehnoloģijas, instrumentus un materiālus, kā rezultātā sasniegta augsta PVC un alumīnija konstrukciju nomaiņas kvalitāte. Apliecinam, ka SIA “Aldens Holding” stingri ievēro darbu termiņus, nodrošina profesionālu pieeju darbam, panākot labus darba rezultātus.

DĪKS “BAKA-2”

SIA “VELVE”, ka “Ģenerāluzņēmējs” sadarbojas ar SIA “ALDENS HOLDING”, ka “Apakšuzņēmeju” Uzņēmuma līguma “Par logu nomaiņas un fasādes atjaunosanas darbiem Rīgas pilsētas pašvaldības izglītības iestāžu ēkās” ietvaros. Darbi izpildīti savlaicīgi, pilnā apmērā un augstā kvalitātē. Pretenziju sadarbībai nav. Uzskatām, ka SIA “ALDENS HOLDING” ir drošs un uzticams sadarbības partneris.

SIA “VELVE”

Mēs izmantojam sīkfailus, lai individualizētu Jūsu pārlūkprogrammu pārlūkošanas pieredzi un jums rādāmo saturu, kā arī sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši Jums. Veikals izmanto tikai nepieciešamos (mājaslapas darbību nodrošinošos vai tās lietošanu atvieglinošos) sīkfailus, tādus kā filtrēšanas iestatījumu vai pievienošanās atgādinājuma, kā arī analītiskos sīkfailus. Mēs neizmantosim un nekādām trešajām pusēm neļausim izmantot statistiskās analīzes datus, lai izsekotu vai vāktu jebkādu informāciju, kas ļauj noteikt šīs mājaslapas apmeklētāju identitāti. Uzklikšķinot “piekrītu” vai turpinot pārlūkošanu mājaslapā, Jūs piekrītat sīkfailu uzstādīšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atcelt jebkurā brīdī, nomainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus.