Sākumlapa  /   /   / VEKA SOFTLINE 70 AD

Produkti

VEKA SOFTLINE 70 AD

SOFTLINE 70 AD ar 70 mm pamata pamatdziļumu ir klasika VEKA profilu klāstā.
Tā mūžīgais dizains ar nedaudz noapaļotu kontūru un īpaši šauriem sejas platumiem ir sastopams arī nākamajās profilu paaudzēs.
Tāpat kā visas VEKA sistēmas, arī SOFTLINE 70 AD ar plašu papildu profilu klāstu piedāvā plašas dizaina iespējas efektīvai logu ražošanai.
Ja vērtnes izmēri nav pārāk lieli, SOFTLINE 70 AD var izmantot pat ļoti izolējošus trīskāršus stiklojumus.
Mēs izmantojam sīkfailus, lai individualizētu Jūsu pārlūkprogrammu pārlūkošanas pieredzi un jums rādāmo saturu, kā arī sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši Jums. Veikals izmanto tikai nepieciešamos (mājaslapas darbību nodrošinošos vai tās lietošanu atvieglinošos) sīkfailus, tādus kā filtrēšanas iestatījumu vai pievienošanās atgādinājuma, kā arī analītiskos sīkfailus. Mēs neizmantosim un nekādām trešajām pusēm neļausim izmantot statistiskās analīzes datus, lai izsekotu vai vāktu jebkādu informāciju, kas ļauj noteikt šīs mājaslapas apmeklētāju identitāti. Uzklikšķinot “piekrītu” vai turpinot pārlūkošanu mājaslapā, Jūs piekrītat sīkfailu uzstādīšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atcelt jebkurā brīdī, nomainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus.