Sākumlapa  /   /   / IGLO Energy

Produkti

IGLO Energy

IGLO ENERGY ir oriģināls produkts, kas domāts, lai apmierinātu klientu prasības ar modernu, mūsdienīgu produktu. 7-kameru rāmja un vērtnes profils izgatavotas tikai no A klases izejvielām, montāžas dziļums 82 mm. Maksimālais stiklojuma biezums līdz 48 mm. Rw = 35-46 dB (atkarībā no stikla paketes).
IGLO ENERGY ir produkts ar lielisku siltuma caurlaidības koeficenta radītāju Ug = 0,6 W/(m2K). Tas ir absolūts rekords energoefektīviem logiem, un tas apstiprina dotās sistēmas teicamās siltuma izolācijas īpašības. Dotajos logos tiek izmantota novatoriska pieeja blīvējumu sistēmā, kas krietni uzlabo energoefektivitāti.
IGLO ENERGY - tas ir logs, kurš ļauj saglabāt siltumu Jūsu mājā, neatkarīgi no laika apstākļiem.
Mēs izmantojam sīkfailus, lai individualizētu Jūsu pārlūkprogrammu pārlūkošanas pieredzi un jums rādāmo saturu, kā arī sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši Jums. Veikals izmanto tikai nepieciešamos (mājaslapas darbību nodrošinošos vai tās lietošanu atvieglinošos) sīkfailus, tādus kā filtrēšanas iestatījumu vai pievienošanās atgādinājuma, kā arī analītiskos sīkfailus. Mēs neizmantosim un nekādām trešajām pusēm neļausim izmantot statistiskās analīzes datus, lai izsekotu vai vāktu jebkādu informāciju, kas ļauj noteikt šīs mājaslapas apmeklētāju identitāti. Uzklikšķinot “piekrītu” vai turpinot pārlūkošanu mājaslapā, Jūs piekrītat sīkfailu uzstādīšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atcelt jebkurā brīdī, nomainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus.