Sākumlapa  /   /   / IGLO 5

Produkti

IGLO 5

Augsti siltumizolācijas parametri par pievilcīgu cenu, kas ļauj ievērojami samazināt siltuma zudumus dzīvoklī.
5-kameru profils izgatavots tikai no A klases izejvielām, montāžas dziļums 70 mm.
Vērtnes profila konstrukcija ļauj izmantot stikla paketes ar biezumu līdz 40 mm. Standarta stikla pakete DRUTEX sastāv no diviem stikliem, telpa starp kuriem ir aizpildīta ar argonu, kas nodrošina paaugstinātās siltumizolācijas īpašības ar koeficientu: Ug = 1,0 W/(m2k). Trīskāršā stikla pakete ļauj sasniegt Ug = 0,7 W / (m2k); Tiek piedāvātas dažādas stikla paketes - ar paaugstinātu skaņas izolāciju, rūdīto stiklu, pret uzlaušanos, ar ornamentu vai saules atstarojošo pārklājumu.
Viena no modernākajām tirgū furnitūras sistēma MACO MULTI MATIC KS ar diviem pret uzlaušanas tapām i.S. (intelligente Sicherheit - inteliģenta drošība).
Liela krāsu izvēle profilu laminēšanai - 43 Renolit plēves.
Augsts skaņas izolācijas koeficients Rw = 34-44 dB.
Logs ir aprīkots ar dubultu EPDM blīvējumu sistēmu; pieejama melnā, pelēkā un grafīta krāsa.
Noapaļotā profila forma ar vērtņu dizainu IGLO 5 un IGLO 5 Classic.
Mēs izmantojam sīkfailus, lai individualizētu Jūsu pārlūkprogrammu pārlūkošanas pieredzi un jums rādāmo saturu, kā arī sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši Jums. Veikals izmanto tikai nepieciešamos (mājaslapas darbību nodrošinošos vai tās lietošanu atvieglinošos) sīkfailus, tādus kā filtrēšanas iestatījumu vai pievienošanās atgādinājuma, kā arī analītiskos sīkfailus. Mēs neizmantosim un nekādām trešajām pusēm neļausim izmantot statistiskās analīzes datus, lai izsekotu vai vāktu jebkādu informāciju, kas ļauj noteikt šīs mājaslapas apmeklētāju identitāti. Uzklikšķinot “piekrītu” vai turpinot pārlūkošanu mājaslapā, Jūs piekrītat sīkfailu uzstādīšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atcelt jebkurā brīdī, nomainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus.