Sākumlapa  /   / PVC logu sistēmas

Produkti

PVC logi tiek montēti jebkurās ēkās. Tie harmoniski izskatās gan vēsturiskās ēkās, gan privatmājās, gan mūsdienu biznesa centros, gan sērijveida mājās. Stilizētas profila detaļas un dekoratīvas uzlīkas ļauj sasniegt vēlamu rezultātu, lai vēsturiskā ēka nezaudētu savu fasādes identitāti.

Lai saņemtu cenu piedāvājumu, lūdzam aizpildīt pieprasījumu mūsu mājaslapā, vai sūtīt pieteikumu uz e-pastu aldens@aldens.lv, norādot savu kontaktinformāciju.
Mēs izmantojam sīkfailus, lai individualizētu Jūsu pārlūkprogrammu pārlūkošanas pieredzi un jums rādāmo saturu, kā arī sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši Jums. Veikals izmanto tikai nepieciešamos (mājaslapas darbību nodrošinošos vai tās lietošanu atvieglinošos) sīkfailus, tādus kā filtrēšanas iestatījumu vai pievienošanās atgādinājuma, kā arī analītiskos sīkfailus. Mēs neizmantosim un nekādām trešajām pusēm neļausim izmantot statistiskās analīzes datus, lai izsekotu vai vāktu jebkādu informāciju, kas ļauj noteikt šīs mājaslapas apmeklētāju identitāti. Uzklikšķinot “piekrītu” vai turpinot pārlūkošanu mājaslapā, Jūs piekrītat sīkfailu uzstādīšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atcelt jebkurā brīdī, nomainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus.