Sākumlapa  /   /   / Pilnstikla sienas un starpsienas

Produkti

Pilnstikla sienas un starpsienas

Stikla starpsienas birojā vizuāli palielina telpu, papildina jebkuru interjeru vai tas ir birojs, vai tirdzniecības telpas. Stikla starpsienu izmantošana sniedz vieglumu un rada uzticību darbinieku kolektīvā, kā arī ļauj strādāt ilgāku laiku dienas gaismā. Vadītājam stikla starpsienas ir iespēja, vienlaicīgi atrodoties savā kabinetā, strādāt komandā un vadīt darbiniekus.
Stikls, kuru izmanto stikla starpsienu izgatavošanai, pateicoties termiskai apstrādei, iegūst pietiekamu izturību pret sitieniem. Pat ja stikls tiks sasists, tas nesaplaisās, bet gan sabirs mazos gabaliņos, ar kuriem sagriezties praktiski nav iespējams.
Mūsdienu tehnoloģijas ļauj izgatavot ofisa starpsienas ar krāsaina un/vai dekoratīvā stikla iestrādi, logotipa iezīmēšanu utt.

Jūs varat iepazīties ar pilnstikla sienu un starpsienu pamatkatalogu:

Ja Jums ir jautājumi, kas saistīti ar pilnstikla sienām un starpsienām, mūsu menedžeri vienmēr ir gatavi palīdzēt!
Mēs izmantojam sīkfailus, lai individualizētu Jūsu pārlūkprogrammu pārlūkošanas pieredzi un jums rādāmo saturu, kā arī sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši Jums. Veikals izmanto tikai nepieciešamos (mājaslapas darbību nodrošinošos vai tās lietošanu atvieglinošos) sīkfailus, tādus kā filtrēšanas iestatījumu vai pievienošanās atgādinājuma, kā arī analītiskos sīkfailus. Mēs neizmantosim un nekādām trešajām pusēm neļausim izmantot statistiskās analīzes datus, lai izsekotu vai vāktu jebkādu informāciju, kas ļauj noteikt šīs mājaslapas apmeklētāju identitāti. Uzklikšķinot “piekrītu” vai turpinot pārlūkošanu mājaslapā, Jūs piekrītat sīkfailu uzstādīšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atcelt jebkurā brīdī, nomainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus.