Sākumlapa  /   /   / Pilnstikla nojumes

Produkti

Pilnstikla nojumes

Stikla nojume, uzstādīta virs ēkas ieejas, izpilda, parasti aizsargfunkciju. Stikla nojume, izgatavota no stikla, ir izsmalcināta, uzticama un tai ir estētiskais izskats. Caurspīdīgas stikla nojumes, kas izgatavotas no rūdīta triecienizturīga stikla, var būt par skaistu papildinājumu ēkas eksterjeram.
Caurspīdīgas stikla nojumes – tā ir droša aizsardzība gan no spožas gaismas, gan no nokrišņiem. Tā ir drošības sajūta. Vai līst lietus, vai jumta malās parādās lāstekas, Jums par to nav jādomā, novietojot virs ieejas drošu un tai pašā laikā smalku nojumi no stikla - Jūs un Jūsu viesi būs pasargāti no krītošām lāstekām un lietus pilēm.

Jūs varat iepazīties ar pamatkatalogu:

Ja Jums ir jautājumi, kas saistīti ar pilnstikla nojumēm, mūsu menedžeri vienmēr ir gatavi palīdzēt!
Mēs izmantojam sīkfailus, lai individualizētu Jūsu pārlūkprogrammu pārlūkošanas pieredzi un jums rādāmo saturu, kā arī sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši Jums. Veikals izmanto tikai nepieciešamos (mājaslapas darbību nodrošinošos vai tās lietošanu atvieglinošos) sīkfailus, tādus kā filtrēšanas iestatījumu vai pievienošanās atgādinājuma, kā arī analītiskos sīkfailus. Mēs neizmantosim un nekādām trešajām pusēm neļausim izmantot statistiskās analīzes datus, lai izsekotu vai vāktu jebkādu informāciju, kas ļauj noteikt šīs mājaslapas apmeklētāju identitāti. Uzklikšķinot “piekrītu” vai turpinot pārlūkošanu mājaslapā, Jūs piekrītat sīkfailu uzstādīšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atcelt jebkurā brīdī, nomainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus.