Sākumlapa  /   /   / Koka-alumīnija logi

Produkti

Koka-alumīnija logu izmantošana ļauj radīt labu atmosfēru telpā, garantējot, ka alumīnija ārpuse nodrošinās logu optimālo aizsardzību no laika apstākļu ietekmes, kas nozīme, ka logi būs izturīgi.
Pateicoties izturībai un kopšanas vienkāršībai, tā ir vislabākā izvēle no ekonomijas viedokļa. Šie faktori dod iespēju arī minimizēt ekspluatācijas izmaksas.
Alumīnija virsma neprasa krāsojumu. Izvēloties koka vai alumīnija logus, Klients saņem praktiski mūžīgo izstrādājumu, jo alumīnijs aizsarga koku, kā miza.

Mēs izmantojam sīkfailus, lai individualizētu Jūsu pārlūkprogrammu pārlūkošanas pieredzi un jums rādāmo saturu, kā arī sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši Jums. Veikals izmanto tikai nepieciešamos (mājaslapas darbību nodrošinošos vai tās lietošanu atvieglinošos) sīkfailus, tādus kā filtrēšanas iestatījumu vai pievienošanās atgādinājuma, kā arī analītiskos sīkfailus. Mēs neizmantosim un nekādām trešajām pusēm neļausim izmantot statistiskās analīzes datus, lai izsekotu vai vāktu jebkādu informāciju, kas ļauj noteikt šīs mājaslapas apmeklētāju identitāti. Uzklikšķinot “piekrītu” vai turpinot pārlūkošanu mājaslapā, Jūs piekrītat sīkfailu uzstādīšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atcelt jebkurā brīdī, nomainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus.