Sākumlapa  /   /   / Dekor-"sandwich" paneļi

Produkti

Dekor-"sandwich" paneļi

Mūsu kompānija specializējas arī ieejas durvju dekor-„sandwich” paneļu izgatavošanā. Tas ir tiešām vērtīgs piedāvājums, kas apliecina visaugstākās prasības.
Neskaitot tādas priekšrocības, kā izturība, drošums, labi izolācijas parametri, tādām durvīm tiek piedāvāts pievilcīgs durvju dizains, plaša krāsu izvēle, plaša vitrāžu izvēle, kā arī jebkuri varianti durvju pilnveidošanai.

Mēs izmantojam sīkfailus, lai individualizētu Jūsu pārlūkprogrammu pārlūkošanas pieredzi un jums rādāmo saturu, kā arī sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši Jums. Veikals izmanto tikai nepieciešamos (mājaslapas darbību nodrošinošos vai tās lietošanu atvieglinošos) sīkfailus, tādus kā filtrēšanas iestatījumu vai pievienošanās atgādinājuma, kā arī analītiskos sīkfailus. Mēs neizmantosim un nekādām trešajām pusēm neļausim izmantot statistiskās analīzes datus, lai izsekotu vai vāktu jebkādu informāciju, kas ļauj noteikt šīs mājaslapas apmeklētāju identitāti. Uzklikšķinot “piekrītu” vai turpinot pārlūkošanu mājaslapā, Jūs piekrītat sīkfailu uzstādīšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atcelt jebkurā brīdī, nomainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus.