Produkti

SL 600tt EVO

Alumīnija profilu sistēma ar siltumizolācijas īpašībām, kas paredzēta ārējās apbūves bīdāmu logu un segmentu izgatavošanai, pimēram balkoniem un lodžijām. Iespējams izmantot 23-30 mm biezus stiklojumus vai paneļus.
Vērtņu konstruktīvais biezums ir 46 mm, rāmjiem ar divām sliedēm – 73/95 mm, rāmjiem ar trīs sliedēm – 131,5/153,5 mm. Ar minimālo vidējā statņa biezumu – 37 mm – tiek nodrošināta konstrukcijas stiprība un stabilitāte.
SL 600tt EVO tiek uzstādita Ponzio sistēmas furnitūra.
Sistēmas konstrukciju blīvumu nodrošina EPDM sintētiskā kaučuka blīvējumi, kas tiek uzstādīti pa visu katra segmenta perimetru.
Sistēmas apraksts
  • Saderība ar citām Ponzio sistēmām;
  • Stūru savienojumi, zāģējot profilus 45 vai 90 leņķī.
Mēs izmantojam sīkfailus, lai individualizētu Jūsu pārlūkprogrammu pārlūkošanas pieredzi un jums rādāmo saturu, kā arī sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši Jums. Veikals izmanto tikai nepieciešamos (mājaslapas darbību nodrošinošos vai tās lietošanu atvieglinošos) sīkfailus, tādus kā filtrēšanas iestatījumu vai pievienošanās atgādinājuma, kā arī analītiskos sīkfailus. Mēs neizmantosim un nekādām trešajām pusēm neļausim izmantot statistiskās analīzes datus, lai izsekotu vai vāktu jebkādu informāciju, kas ļauj noteikt šīs mājaslapas apmeklētāju identitāti. Uzklikšķinot “piekrītu” vai turpinot pārlūkošanu mājaslapā, Jūs piekrītat sīkfailu uzstādīšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atcelt jebkurā brīdī, nomainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus.