Produkti

SL 1600tt

Paceļami – bīdāma sistēma ar siltumizolāciju, kas paredzēta ārējo konstrukciju izgatavošanai.
Profilu uzbūve ļauj izgatavot ļoti lielas un stabilas konstrukcijas. Iespējams izgatavot pat konstrukcijas ar 6 ļoti smagam vērtnēm.
Vērtņu konstruktīvais biezums ir 67 mm, divu sliežu rāmjiem – 160 mm, triju sliežu rāmjiem – 247 mm. Sistēmas konstrukcijās var izmantot stiklojumus, kuru biezums ir līdz 50 mm.
Galvenā sistēmas īpašība ir augsta noturība un blīvums pret laika apstākļu iedarbību. 
Mēs izmantojam sīkfailus, lai individualizētu Jūsu pārlūkprogrammu pārlūkošanas pieredzi un jums rādāmo saturu, kā arī sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši Jums. Veikals izmanto tikai nepieciešamos (mājaslapas darbību nodrošinošos vai tās lietošanu atvieglinošos) sīkfailus, tādus kā filtrēšanas iestatījumu vai pievienošanās atgādinājuma, kā arī analītiskos sīkfailus. Mēs neizmantosim un nekādām trešajām pusēm neļausim izmantot statistiskās analīzes datus, lai izsekotu vai vāktu jebkādu informāciju, kas ļauj noteikt šīs mājaslapas apmeklētāju identitāti. Uzklikšķinot “piekrītu” vai turpinot pārlūkošanu mājaslapā, Jūs piekrītat sīkfailu uzstādīšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atcelt jebkurā brīdī, nomainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus.