Alumīnija konstrukcijas
Pilnstikla konstrukcijas
PVC logu sistēmas
Koka logu sistēmas

Par kompāniju

Kompānija Aldens Holding darbojas kopš 2001.gada un šajā laikā ir iemantojusi klientu uzticību ar kvalitatīvu produkciju un servisu, strādājot Latvijas un Eiropas tirgos. Galvenā kompānijas Aldens Holding specializācija ir alumīnija konstrukciju ražošana (alumīnija logi, alumīnija durvis, ziemas dārzu konstrukcijas, ofisa starpsienas). Mēs nemitīgi pētām izejvielas, no kurām izgatavojam alumīnija konstrukcijas. Mūsu materiālu piegādātāji – vadošās Eiropas kompānijas.

Kompānija Aldens Holding piedāvājumā arī ir dažāda veida PVC konstrukcijas (PVC logi, PVC durvis, PVC ofisa starpsienas), koka konstrukcijas (koka logi, koka durvis), pilnstikla konstrukcijas, garāža vārti, nojumes. Pēc klienta vēlmes ir iespēja izmantot konstrukcijās vitrāžas, speciālās ventilācijas sistēmas.

Visā savas darbības laikā viens no galveniem uzņēmuma Aldens Holding mērķiem ir logu un durvju konstrukciju ražošana, kā arī stiklojuma darbi lielās ražotnēs, tirdzniecības centros, valsts objektos (stiklojuma darbi skolās, bērnudārzos, slimnīcās, poliklīnikās un citos valsts objektos), Latvijā un Baltijas valstīs, Eiropas valstīs un citās valstīs. Kompānija Aldens Holding arī ciena savus privātos klientus, kuriem Aldens Holding kolektīvs vienmēr ir gatavs sagatavot piedāvājumu gan serijveida logiem un balkoniem, gan privātiem projektiem, gan nestandarta konstrukcijām.

Lasīt vairāk

Mūsu vērtības

Aldens Holding SIA ir noslēdzis 07.11.2016. līgumu Nr.SKV-L-2016/908 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds

Mūsu partneri

Mēs strādājam tikai ar visnopietnākajiem partneriem logu ražošanā

Lasīt vairāk

Atsauksmes

Visā mūsu uzņēmumu sadarbības laikā , ,ALDENS HOLDING", SIA raksturojams kā viens no stabilākajiem partneriem Latvijā, izpildīto darbu garantijas periodos nav saņemta neviena pretenzija par viņu veikto darbu Šo atzinumu „ALDENS HOLDING", SIA ir tiesīgs iesniegt kā pretendents, bez īpaša pilnvarojuma, jebkurā iepirkumā ( tenderī) gan Latvijā, gan jebkurā pasaules valstī.

SIA „WIKO būve"

Uzņēmums savā darbībā izmantoja jaunākās montāžas tehnoloģijas, instrumentus un materiālus, kā rezultātā sasniegta augsta PVC un alumīnija konstrukciju nomaiņas kvalitāte. Apliecinam, ka SIA “Aldens Holding” stingri ievēro darbu termiņus, nodrošina profesionālu pieeju darbam, panākot labus darba rezultātus.

DĪKS “BAKA-2”

SIA “VELVE”, ka “Ģenerāluzņēmējs” sadarbojas ar SIA “ALDENS HOLDING”, ka “Apakšuzņēmeju” Uzņēmuma līguma “Par logu nomaiņas un fasādes atjaunosanas darbiem Rīgas pilsētas pašvaldības izglītības iestāžu ēkās” ietvaros. Darbi izpildīti savlaicīgi, pilnā apmērā un augstā kvalitātē. Pretenziju sadarbībai nav. Uzskatām, ka SIA “ALDENS HOLDING” ir drošs un uzticams sadarbības partneris.

SIA “VELVE”

Mēs izmantojam sīkfailus, lai individualizētu Jūsu pārlūkprogrammu pārlūkošanas pieredzi un jums rādāmo saturu, kā arī sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši Jums. Veikals izmanto tikai nepieciešamos (mājaslapas darbību nodrošinošos vai tās lietošanu atvieglinošos) sīkfailus, tādus kā filtrēšanas iestatījumu vai pievienošanās atgādinājuma, kā arī analītiskos sīkfailus. Mēs neizmantosim un nekādām trešajām pusēm neļausim izmantot statistiskās analīzes datus, lai izsekotu vai vāktu jebkādu informāciju, kas ļauj noteikt šīs mājaslapas apmeklētāju identitāti. Uzklikšķinot “piekrītu” vai turpinot pārlūkošanu mājaslapā, Jūs piekrītat sīkfailu uzstādīšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atcelt jebkurā brīdī, nomainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus.