Home  /   /   / GEALAN HST

Products

GEALAN HST

Our range of products includes also the HST lift & slide doors. With this solution we can complete orders for products which cannot be made of conventional door profiles. Flush mounted aluminium threshold which makes it virtually a threshold-less and user-friendly solution (e.g. for wheelchairs or car dealers). Large leaf sizing for huge glazed areas to deliver a lot of daylight.
Characteristics of system
  • Very broad size range (for white profiles 4.6 x 2.3 m);
  • Great structural strength with no additional static joining members required;
  • In the tests performed, very high resistance to wind load (class 4) and high rain water tightness (class 9A – 600 Pa) were achieved.
Mēs izmantojam sīkfailus, lai individualizētu Jūsu pārlūkprogrammu pārlūkošanas pieredzi un jums rādāmo saturu, kā arī sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši Jums. Veikals izmanto tikai nepieciešamos (mājaslapas darbību nodrošinošos vai tās lietošanu atvieglinošos) sīkfailus, tādus kā filtrēšanas iestatījumu vai pievienošanās atgādinājuma, kā arī analītiskos sīkfailus. Mēs neizmantosim un nekādām trešajām pusēm neļausim izmantot statistiskās analīzes datus, lai izsekotu vai vāktu jebkādu informāciju, kas ļauj noteikt šīs mājaslapas apmeklētāju identitāti. Uzklikšķinot “piekrītu” vai turpinot pārlūkošanu mājaslapā, Jūs piekrītat sīkfailu uzstādīšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atcelt jebkurā brīdī, nomainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus.