Home  /   / Office partitionss

Products

Partitions are used to divide the room into separate rooms, and also for sound insulation. The partitions are used in offices, shopping malls - wherever you need to delimit quickly the space.
There are special doors are built in partitions what gives the possibility to hold the construction and the room in the same style. Our company offers partitions made of plastic, aluminum or glass.

A mobile panel wall is a seemingly immovable wall that can be easily opened and closed. Loose sandwich panels are rolled along the top guide to the desired position. The telescopic sealing mechanism provides an (acoustic) seal. Panel walls can be assembled completely according to your wishes, such as windows, doors and various installation options.

Mēs izmantojam sīkfailus, lai individualizētu Jūsu pārlūkprogrammu pārlūkošanas pieredzi un jums rādāmo saturu, kā arī sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši Jums. Veikals izmanto tikai nepieciešamos (mājaslapas darbību nodrošinošos vai tās lietošanu atvieglinošos) sīkfailus, tādus kā filtrēšanas iestatījumu vai pievienošanās atgādinājuma, kā arī analītiskos sīkfailus. Mēs neizmantosim un nekādām trešajām pusēm neļausim izmantot statistiskās analīzes datus, lai izsekotu vai vāktu jebkādu informāciju, kas ļauj noteikt šīs mājaslapas apmeklētāju identitāti. Uzklikšķinot “piekrītu” vai turpinot pārlūkošanu mājaslapā, Jūs piekrītat sīkfailu uzstādīšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atcelt jebkurā brīdī, nomainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus.