Startseite  /   /   / Dekor- "Sandwich" Tafeln

Die Produkte

Dekor- "Sandwich" Tafeln

Unsere Firma ist auch auf die Produktion von HPL-Türplatten spezialisiert. Dieses ist ein wirklich gutes Angebot, das die anspruchsvollsten Erwartungen rechtfertigt.
Außer Haltbarkeit, Sicherheit und guten Isolierungs-Parametern, bieten wir Ihnen einen attraktiven Türen-Entwurf, eine breite Farbwahl, eine große Auswahl von Buntglasfenstern und auch alle möglichen Varianten für Türen Zubehör an.

Mēs izmantojam sīkfailus, lai individualizētu Jūsu pārlūkprogrammu pārlūkošanas pieredzi un jums rādāmo saturu, kā arī sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši Jums. Veikals izmanto tikai nepieciešamos (mājaslapas darbību nodrošinošos vai tās lietošanu atvieglinošos) sīkfailus, tādus kā filtrēšanas iestatījumu vai pievienošanās atgādinājuma, kā arī analītiskos sīkfailus. Mēs neizmantosim un nekādām trešajām pusēm neļausim izmantot statistiskās analīzes datus, lai izsekotu vai vāktu jebkādu informāciju, kas ļauj noteikt šīs mājaslapas apmeklētāju identitāti. Uzklikšķinot “piekrītu” vai turpinot pārlūkošanu mājaslapā, Jūs piekrītat sīkfailu uzstādīšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atcelt jebkurā brīdī, nomainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus.