Startseite  /   / PVC Fenster

Die Produkte

Moderne Kunststoff-Fenster eignen sich für jede Art von Gebäude. Sie können sowohl in historischen Bauten und Einfamilienhäuser, eleganten Bürogebäuden oder städtischen Wohnblocks verwendet werden. Stilvolle Profile und Dekorationsplatten bieten die Möglichkeit, die gesamte stilistische Geschlossenheit von Fenstern mit Gebäudefassade und seiner Inneneinrichtung zu Erhalten.

Um ein Preisangebot zu erhalten, füllen Sie bitte eine Anfrage auf unserer Website aus oder senden Sie eine Anfrage an die E-Mail-Adresse aldens@aldens.lv und geben Sie Ihre Kontaktdaten an.
Mēs izmantojam sīkfailus, lai individualizētu Jūsu pārlūkprogrammu pārlūkošanas pieredzi un jums rādāmo saturu, kā arī sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši Jums. Veikals izmanto tikai nepieciešamos (mājaslapas darbību nodrošinošos vai tās lietošanu atvieglinošos) sīkfailus, tādus kā filtrēšanas iestatījumu vai pievienošanās atgādinājuma, kā arī analītiskos sīkfailus. Mēs neizmantosim un nekādām trešajām pusēm neļausim izmantot statistiskās analīzes datus, lai izsekotu vai vāktu jebkādu informāciju, kas ļauj noteikt šīs mājaslapas apmeklētāju identitāti. Uzklikšķinot “piekrītu” vai turpinot pārlūkošanu mājaslapā, Jūs piekrītat sīkfailu uzstādīšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atcelt jebkurā brīdī, nomainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus.