Startseite  /   / Holzkonstruktionen

Die Produkte

Dies ist eine optimale Wahl für diejenigen von euch, die vor allem die Vornehmheit und Naturalismus des Materials schätzen. Unsere Fenster sind aus sorgfältig ausgewählten Kiefernholz, Mahagoni (Meranti) oder Eiche mit Schichten verbunden gebaut. Sie werden technologischer Verarbeitung gemäß den restriktiven europäischen Normen, die das Produkt mit unübertroffener Qualität garantieren, unterzogen.
Die breite Auswahl an Farben und Gestaltungsfreiheit in Verbindung mit dem neuesten Fertigungstechnik ermöglicht die Anpassung der Service-Parameter und das endgültige Aussehen des Fensters, gemäß den Anforderungen unserer Kunden.
Mēs izmantojam sīkfailus, lai individualizētu Jūsu pārlūkprogrammu pārlūkošanas pieredzi un jums rādāmo saturu, kā arī sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši Jums. Veikals izmanto tikai nepieciešamos (mājaslapas darbību nodrošinošos vai tās lietošanu atvieglinošos) sīkfailus, tādus kā filtrēšanas iestatījumu vai pievienošanās atgādinājuma, kā arī analītiskos sīkfailus. Mēs neizmantosim un nekādām trešajām pusēm neļausim izmantot statistiskās analīzes datus, lai izsekotu vai vāktu jebkādu informāciju, kas ļauj noteikt šīs mājaslapas apmeklētāju identitāti. Uzklikšķinot “piekrītu” vai turpinot pārlūkošanu mājaslapā, Jūs piekrītat sīkfailu uzstādīšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atcelt jebkurā brīdī, nomainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus.