Startseite  /   / Glaskonstruktionen

Die Produkte

Heutzutage haben Glaskonstruktionen ihren großen Einsatz in modernen Gebäuden gefunden. Moderne Handelszentren, Bürozentren und Geschäftszentren werden Glaskonstruktionen, Glastüren und Glaswänden berücksichtigend gebaut.
Glaskonstruktionen verzieren Eingänge in verschiedenen Räumen, erstellen die Transparenz des Raumes, der sich nahe des Eingangs des Gebäudes befindet.
Glaskonstruktionen sind während des Installationsprozesses sehr praktisch.

Mēs izmantojam sīkfailus, lai individualizētu Jūsu pārlūkprogrammu pārlūkošanas pieredzi un jums rādāmo saturu, kā arī sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši Jums. Veikals izmanto tikai nepieciešamos (mājaslapas darbību nodrošinošos vai tās lietošanu atvieglinošos) sīkfailus, tādus kā filtrēšanas iestatījumu vai pievienošanās atgādinājuma, kā arī analītiskos sīkfailus. Mēs neizmantosim un nekādām trešajām pusēm neļausim izmantot statistiskās analīzes datus, lai izsekotu vai vāktu jebkādu informāciju, kas ļauj noteikt šīs mājaslapas apmeklētāju identitāti. Uzklikšķinot “piekrītu” vai turpinot pārlūkošanu mājaslapā, Jūs piekrītat sīkfailu uzstādīšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atcelt jebkurā brīdī, nomainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus.