Aluminiumkonstruktionen
Glaskonstruktionen
PVC Fenster
Holzkonstruktionen

Über Aldens Holding

„Aldens Holding“ Ltd. hat seit seiner Gründung in 2001 das Vertrauen von Kunden in Lettland, in Europa und in Russland durch Qualitätsprodukte und Dienstleistungen erworben. "Aldens-Holding" Hauptspezialisierung ist die Herstellung von Aluminiumkonstruktionen (Aluminium-Fenster, Türen, Konstruktionen für Wintergärten, Bürotrennwände).
Wir prüfen ständig die Materialien von Aluminiumkonstruktionen. Die wichtigsten Rohstofflieferanten in dieser Spezialisierung sind die führenden Unternehmen Europas. SIA "Aldens Holdings" bietet auch eine Vielzahl von PVC-Konstruktionen (PVC-Fenster, PVC-Türen, PVC Bürotrennwände), Holzkonstruktionen (Holzfenster, Holztüren), Glaskonstruktionen, Garagentore, Markisen. Es besteht die Möglichkeit, Buntglas, Fensterlüftungssysteme in der Konstruktion zu verwenden.

Lesen mehr

Unsere Werte

Unsere partners

Lesen mehr

Bewertungen

Visā mūsu uzņēmumu sadarbības laikā , ,ALDENS HOLDING", SIA raksturojams kā viens no stabilākajiem partneriem Latvijā, izpildīto darbu garantijas periodos nav saņemta neviena pretenzija par viņu veikto darbu Šo atzinumu „ALDENS HOLDING", SIA ir tiesīgs iesniegt kā pretendents, bez īpaša pilnvarojuma, jebkurā iepirkumā ( tenderī) gan Latvijā, gan jebkurā pasaules valstī.

SIA „WIKO būve"

Uzņēmums savā darbībā izmantoja jaunākās montāžas tehnoloģijas, instrumentus un materiālus, kā rezultātā sasniegta augsta PVC un alumīnija konstrukciju nomaiņas kvalitāte. Apliecinam, ka SIA “Aldens Holding” stingri ievēro darbu termiņus, nodrošina profesionālu pieeju darbam, panākot labus darba rezultātus.

DĪKS “BAKA-2”

SIA “VELVE”, ka “Ģenerāluzņēmējs” sadarbojas ar SIA “ALDENS HOLDING”, ka “Apakšuzņēmeju” Uzņēmuma līguma “Par logu nomaiņas un fasādes atjaunosanas darbiem Rīgas pilsētas pašvaldības izglītības iestāžu ēkās” ietvaros. Darbi izpildīti savlaicīgi, pilnā apmērā un augstā kvalitātē. Pretenziju sadarbībai nav. Uzskatām, ka SIA “ALDENS HOLDING” ir drošs un uzticams sadarbības partneris.

SIA “VELVE”

Mēs izmantojam sīkfailus, lai individualizētu Jūsu pārlūkprogrammu pārlūkošanas pieredzi un jums rādāmo saturu, kā arī sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši Jums. Veikals izmanto tikai nepieciešamos (mājaslapas darbību nodrošinošos vai tās lietošanu atvieglinošos) sīkfailus, tādus kā filtrēšanas iestatījumu vai pievienošanās atgādinājuma, kā arī analītiskos sīkfailus. Mēs neizmantosim un nekādām trešajām pusēm neļausim izmantot statistiskās analīzes datus, lai izsekotu vai vāktu jebkādu informāciju, kas ļauj noteikt šīs mājaslapas apmeklētāju identitāti. Uzklikšķinot “piekrītu” vai turpinot pārlūkošanu mājaslapā, Jūs piekrītat sīkfailu uzstādīšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atcelt jebkurā brīdī, nomainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus.