Sākumlapa  /   /   / Bezrāmju lodžiju iestiklošana

Produkti

Bezrāmju lodžiju iestiklošana

Bezrāmju balkonu un lodžiju iestiklošana šodien ir vispopulārakais veids no esošajiem. Tehniski elegantu konstrukciju ir izdomājuši un izstrādājuši somi 70 gados un šī iestiklošanas sistēma ienāca mūsu tirgū pirms pāris gadiem, kā ekskluzīvs un dārgs produkts.
Bezrāmju iestiklošana paredz balkona redzamās daļas iestiklošanu ar pilnu stiklu. Bezrāmju iestiklošanai piemēro rūdīto stiklu. Stikls ir ļoti izturīgs, lai to sasistu vajadzēs pacensties, pat sitot ar āmuru, būs jāsit vairākas reizes, un brīdī, kad stikls būs sasists, tas nesaplaisās, kā parastais stikls, bet sabirs mazos gabaliņos - pateicoties šai īpašībai sagriezties ar to nevarēs.
Bezrāmju iestiklošanas galvenā funkcija pirmkārt ir norobežojoša, nevis siltinoša. Tas ir ideāls variants tiem, kas necenšas dabūt papildus „kvadrātmetrus”, bet tai pašā laikā nevēlas sevi ierobežot ar statiski iestiklotu lodžiju, kuru nevar pietiekoši labi izvedināt. Šajā ziņā bezramju iestiklošana parāda sevi no labākās puses: vēlies – atver visas vērtnes un stikla it kā nav, vēlies – taisi ciet un acu priekšā caurspīdīga barjera: neviens zaglis neielīdīs. Siltināta lodžija šajā gadījumā nesanāks, toties karstajās dienas telpā būs patīkams vēsums. Zems hermētiskums šajā gadījumā rada savus plusus – balkons labi ventilējas, iekšpusē uz stikliem neveidojas kondensāts, stikli neapledo un vērtnes nepiesalst.