Sākumlapa  / Par kompāniju

Par kompāniju

Kompānija Aldens darbojas kopš 2001.gada un šajā laikā ir iemantojusi klientu uzticību ar kvalitatīvu produkciju un servisu, strādājot Latvijas, Eiropas un Krievijas tirgos. Galvenā kompānijas Aldens speciālizācija ir alumīnija konstrukciju ražošana (alumīnija logi un durvis, fasāžu konstrukcijas, bīdāmas un ūgundrošas konstrukcijas, ofisa starpsienas). Mēs nemitīgi pētam izejvielas, no kurām izgatavojam alumīnija konstrukcijas. Mūsu materiālu piegādātāji – vadošās Eiropas kompānijas. Kompānijas Aldens piedāvājumā arī ir dažāda veida PVC konstrukcijas (PVC logi un durvis, PVC ofisa starpsienas), koka konstrukcijas (koka logi un durvis), pilnstikla konstrukcijas, garāžu vārti, nojumes. Pēc klienta vēlmes ir iespēja izmantot konstrukcijās vitrāžas, speciālās ventilācijas sistēmas. Visā savas darbības laikā viens no galveniem uzņēmuma Aldens mērķiem ir logu un durvju konstrukciju ražošana, kā arī stiklojuma darbi lielās ražotnēs, tirdzniecības centros, valsts objektos (stiklojuma darbi skolās, bērnudārzos, slimnīcās, poliklīnikās un citos valsts objektos), Latvijā un Baltijas valstīs, Eiropas valstīs. Kompānija Aldens arī cien savus privātos klientus, kuriem Aldens kolektīvs vienmēr ir gatavs sagatavot piedāvājumu gan serijveida konstrukcijām, gan privātiem projektiem, gan nestandarta konstrukcijām.Mūsu vērtības

  • Mēs veltam īpašu uzmanību kvalitātes kontrolei, tāpēc mūsu produkcijai ir Eiropas ISO kvalitātes sertifikāts.
  • Mēs nemitīgi pētam izejvielas, no kurām izgatavojam logus un durvis. Mūsu piegādātāji – vadošās Eiropas kompānijas.
  • Mēs taisam likmes uz jauninājumiem un attīstīšanu, tāpēc tiecamies pēc mūsdienīga dizaina un tehnoloģiskiem risinājumiem.
  • Atbildot par mūsu izstrādājumu un pakalpojumu standartu, mēs dodam 5-gadu garantiju uz visu loga konstrukciju (tai skaitā, kārbai un stiklam).
  • Mēs cienam Jūsu laiku, tāpēc mēs daram visu nepieciešamo, lai vienmēr ievērotu pasūtījumu izpildes termiņus.