Sākumlapa  /   / Ofisa starpsienas

Produkti

Starpsienas tiek izmantoti, lai sadalītu telpu atsevišķās daļās, kā arī skaņas izolācijai. Tie tiek izmantoti birojos, tirdzniecības centros - visur, kur nepieciešams ātri norobežot telpu.
Starpsienās iebūvē speciālās durvis, izveidojot konstrukciju vienā stilā, kā arī vienā telpas stilā. Mūsu kompānija piedāvā starpsienas, kas tiek izgatavotas no PVC, alumīnija vai stikla.

Mobilā paneļu siena ir šķietami nekustīga siena, kuru var viegli atvērt un aizvērt. Irdeni sendvičpaneļi tiek velmēti gar augšējo vadotni vēlamajā pozīcijā. Teleskopiskais blīvēšanas mehānisms nodrošina (akustisku) blīvējumu. Paneļu sienas var montēt pilnībā pēc Jūsu vēlmēm, piemēram, logus, durvis un dažādas uzstādīšanas iespējas.

Mēs izmantojam sīkfailus, lai individualizētu Jūsu pārlūkprogrammu pārlūkošanas pieredzi un jums rādāmo saturu, kā arī sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši Jums. Veikals izmanto tikai nepieciešamos (mājaslapas darbību nodrošinošos vai tās lietošanu atvieglinošos) sīkfailus, tādus kā filtrēšanas iestatījumu vai pievienošanās atgādinājuma, kā arī analītiskos sīkfailus. Mēs neizmantosim un nekādām trešajām pusēm neļausim izmantot statistiskās analīzes datus, lai izsekotu vai vāktu jebkādu informāciju, kas ļauj noteikt šīs mājaslapas apmeklētāju identitāti. Uzklikšķinot “piekrītu” vai turpinot pārlūkošanu mājaslapā, Jūs piekrītat sīkfailu uzstādīšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atcelt jebkurā brīdī, nomainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus.