Sākumlapa  /   / Metāla konstrukcijas

Produkti

Kvalitatīvas metāla ieejas durvis ir sava veida garantija, ka tiks nodrošināta Jūsu īpašuma un dažkārt arī personīgā drošība. Izvēloties metāla ārdurvis, nevajadzētu rīkoties pārsteidzīgi. Komforts un mājīgums mājās sākas ar durvīm. Nav jēgas atstāt novārtā savu drošību, izvēloties un iegādājoties lētas metāla durvis no neuzticama uzņēmuma. Labāk ir izdarīt pareizo izvēli uzreiz.

* Metāla durvju veidi
Metāla ieejas durvīm ir izturīgs dizains un tās iedala 3 veidos:
• bruņu metāla durvis;
• ugunsdrošas metāla durvis;
• aizsargājošas metāla durvis.

Bruņu metāla durvju dizains sastāv no augstas stiprības metāla (parasti tērauda vai titāna) 3 mm biezumā. - tas padara tos ložu necaurlaidīgus. Šādas durvis bieži tiek uzstādītas objektos, kur nepieciešams augsts aizsardzības un drošības līmenis.
Vēlams iegādāties ugunsdrošas metāla durvis noliktavām ar uzliesmojošām vielām un ķimikālijām.
Privātajos dzīvokļos un mājās tiek uzstādītas drošības tērauda durvis.

* Metāla ieejas durvju dizaina iezīmes
Metāla durvju ražošanā tiek izmantots metāls un augstākās kvalitātes materiāli, kas nodrošina īpašu izturību uzlaušanas mēģinājumos. Durvīs tiek ievietota metāla loksne, kuras biezums ir vismaz 2 mm. Ieejas metāla durvis pastiprinātas ar ribu, kastes rāmi un vestibilu.

* Metāla durvju projektēšana un apdare
Ieejas metāla durvis var dekoratīvi dekorēt gan no iekšpuses, gan no ārpuses. Praktiski ir izmantot īpašus pulvera pārklājumus, kas pasargās durvis no negatīvas ārējās ietekmes. Izmantojot pulverkrāsojumu, priekšējās durvis kalpos daudz ilgāk.
Mēs izmantojam sīkfailus, lai individualizētu Jūsu pārlūkprogrammu pārlūkošanas pieredzi un jums rādāmo saturu, kā arī sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši Jums. Veikals izmanto tikai nepieciešamos (mājaslapas darbību nodrošinošos vai tās lietošanu atvieglinošos) sīkfailus, tādus kā filtrēšanas iestatījumu vai pievienošanās atgādinājuma, kā arī analītiskos sīkfailus. Mēs neizmantosim un nekādām trešajām pusēm neļausim izmantot statistiskās analīzes datus, lai izsekotu vai vāktu jebkādu informāciju, kas ļauj noteikt šīs mājaslapas apmeklētāju identitāti. Uzklikšķinot “piekrītu” vai turpinot pārlūkošanu mājaslapā, Jūs piekrītat sīkfailu uzstādīšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atcelt jebkurā brīdī, nomainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus.