Sākumlapa  /   / Koka logu sistēmas

Produkti

Koka logs – optimālā izvēle tiem, kas ciena dabiskumu un cildenumu izvelētajā materiālā. Mēs izgatavojam koka logus no rūpīgi izlasītam izejvielām - tādām, kā priede, sarkankoks (meranti) un arī daudz līmēts ozols. Koks tiek tehnoloģiski apstrādāts saskaņā ar stingriem Eiropas standartiem, kas garantē produkcijas augstāko kvalitāti.
Plaša krāsu palete un dizaina brīvība savienojumā ar mūsdienīgo tehnoloģiju risinājumu ļauj nodrošināt vēlamo vizuālo izskatu un ekspluatācijas parametru savienojumu, kas atbilst mūsu Klienta prasībām.
Mēs izmantojam sīkfailus, lai individualizētu Jūsu pārlūkprogrammu pārlūkošanas pieredzi un jums rādāmo saturu, kā arī sniegtu piedāvājumus, kuri būtu aktuāli tieši Jums. Veikals izmanto tikai nepieciešamos (mājaslapas darbību nodrošinošos vai tās lietošanu atvieglinošos) sīkfailus, tādus kā filtrēšanas iestatījumu vai pievienošanās atgādinājuma, kā arī analītiskos sīkfailus. Mēs neizmantosim un nekādām trešajām pusēm neļausim izmantot statistiskās analīzes datus, lai izsekotu vai vāktu jebkādu informāciju, kas ļauj noteikt šīs mājaslapas apmeklētāju identitāti. Uzklikšķinot “piekrītu” vai turpinot pārlūkošanu mājaslapā, Jūs piekrītat sīkfailu uzstādīšanai un izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atcelt jebkurā brīdī, nomainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot ierakstītos sīkfailus.