Sākumlapa  /   /   / Alumīnija durvis

Produkti

Alumīnija durvis

Alumīnija durvis tiek piemērotas dažāda veida ēkām. Alumīnija durvju izvēles procesā pamatkritēriji ir sekojoši: ilgs ekspluatācijas termiņš, drošums ar lielo caurlaidspēju, pieticība ekspluatācijā, izturība pret atmosfēras faktoriem, stabilitāte un konstrukcijas ģeometriskā pastāvība. Alumīnija durvis palīdz izveidot gan ēkas fasādi, gan iekšējo interjeru mūsdienīgā un vienreizējā stilā. Alumīnija durvju pielietošanas sfēra: veikali, saloni, bankas, ofisa ēkas, privātmājas. Šīs durvis bieži tiek izmantotas arī administratīvajos, dzīvojamos, medicīnas, tirdzniecības, atveseļošanas un rūpniecības kompleksos.

Eksistē trīs alumīniju durvju veidi:

„Siltas” alumīnija durvis (ieejas grupas) tiek uzstādītas telpās, kas atdala silto telpu no aukstās. Alumīnija profilam, kas tiek izmantots „silto” durvju izgatavošanai, ir trīs kameras un termoieliktnis, kas atdala auksto telpu no siltās. Drošs divkāršs blīvējums visas vērtnes kontūrā, suku ierīce durvju apakšpusē nedod aukstam gaisam un valgumam ienākt iekšpusē.
„Aukstas” alumīnija durvis plaši izmantojas celtniecībā veikala ieeju organizācijai, ailu aizpildījumam telpu iekšpusē, uzstādīšanai starpsienu konstrukcijās, alumīnija fasādēs un tamburos.
„Svārsta” alumīnija durvis tiek izgatavotas no „auksta” alumīnija profila un tiek uzstādītas telpas iekšpusē. Tiek izmantotas telpās ar lielo caurlaidspēju: restorānos, tirdzniecības centros, degvielas stacijās, medicīnas iestādēs u.t.t.